Novoročenky García - 25 let kvality na českém trhu.

Novoročenky García

Originální novoročenky z výběrových druhů papíru plné zlata, stříbra a lesku, designové i s motivy zimních krajinek. Dotisk novoročních textů do 3 dnů. Péefka bez tisku expedujeme do druhého dne!

Novoročenky 2024 Novoročenky PF 2024 Novoročenky PF 2024 PF 2024 Novoroční přání Novoročení přání 2024 Pour Felicitér 2024 Novoročenky Novoročenky 4M Originální novoročenky

Tisk novoročenek 2024

Všechny naše novoročenky, které nabízíme jsou již vytištěny na kvalitních grafických papírech včetně obrázků, ražených motivů a všech dokončovacích prací, proto nelze provést změnu barvy papíru, velikosti novoročenky či změnit obrázky. Nabízíme však dotisk textů novoročních přání a firemního loga na námi nabízené novoročenky.

Dotisk novoročních přání a firemního loga na novoročenky

Potisk novoročenek novoročním textem či logem firmy provádíme technologií tuhých pigmentů, tisk je lehce plastický, vystouplý. Tiskne se čtyřbarevně ve CMYK, proto je cena za jednobarevný a plnobarevný potisk stejná. Metalické barvy (zlatá, stříbrná) netiskneme. U novoročenek, kde se textem potiskuje červený papír je vhodné volit tmavé barvy tisku. Barvu písma si vyberte z našeho vzorníku, zašlete specifikaci ve CMYK nebo ji můžete nechat na našich graficích.

Pro kvalitní tisk je ve Vašem zájmu dodat grafické podklady (logo, podpis, fotografie) v dostatečné kvalitě pro tisk. Pokud dodané podklady budou nekvalitní, náš grafik Vás upozorní, ale pokud je takto odsouhlasíte, nemohou být předmětem reklamace.

Tisk provádíme po odsouhlasení grafického návrhu (korektury) do 1 pracovního dne.